NÁŠ TEAM

 Ing. Marek Kubis, EFA

První zkušenosti v oblasti finančního poradenství jsem začal získávat v roce 2013 v jedné velké MLM společnosti. Po necelých 2 letech jsem se rozhodl MLM opustit a po krátké zastávce ve stavební spořitelně Wustenrot jsem zamířil do interní sítě finanční skupiny AXA. Zde jsem působil jako manažer obchodního týmu více než 6 let a ačkoliv se mé skupině dařilo pravidelně umisťovat mezi 3 nejlepšími týmy v ČR, i tuto etapu jsem ukončil. Důvodem byla samotná podstata interní sítě, ve které jsem nemohl poskytnout klientům takovou službu, jakou bych si představoval.

Společnost 4poradci jsme založili, abychom si ověřili, zda naše představa toho jak má finanční poradenství fungovat bude mezi klienty úspěšná. Jelikož věřím, že pro kvalitní práci je nesmírně důležité odborné hledisko, jsem od roku 2019 držitelem titulu EFA (European Financial Advisor), který dnes má v ČR zhruba 320 poradců napříč všemi finančními institucemi.

 Ing. Tomáš Kovář

Před 10 lety začala má cesta v oblasti finančního poradenství v jedné makléřské společnosti. S vizí této firmy jsem se nedokázal ztotožnit, a proto jsem se rozhodl udělat změnu. Šel jsem to zkusit za velkou louži, ale nedovedl jsem si představit, že bych tam strávil celý život.

Jednoho dne mě oslovil Marek s možností práce v interní síti pojišťovny AXA. Neváhal jsem, jelikož mu věřím. Více než 5 let jsme tam byli spokojení, ale vždy jsme věděli, že jednoho dne půjdeme vlastní cestou. Ten pocit svobody je k nezaplacení. Nezávislost na jedné finanční instituci mým klientům nabízí možnost volby.

 Ing. Zygmunt Grudziński

Je to již 9 let, co jsem přičichl k finančním službám a začal budovat kariéru jako finanční poradce, byť toto pojmenování jistě neodráží vše, co se za touto barvitou, ale i trnitou cestou skrývá. Finanční rádcovství pro mě znamená otevřenou diskusi a umění spolehlivě a elasticky reagovat na to, co ve svém životě klienti právě potřebují. Jsem hodně zvědavý, rád poznávám nové lidi a obecně mě zajímají, ať už jejich životní příběhy, tak jejich profesní zaměření. Kolikrát jsem i já využil služeb mých klientů a vyměnil si s nimi cenné zkušenosti.

Ze všeho nejdříve jsem působil pár let v poradenské firmě. Nabízení finančních portfolií jsem potom vyměnil za agrokomodity a chvíli se věnoval obchodu v gastro průmyslu. Finanční kapitolu jsem ještě neuzavřel a po roce jsem se k oboru opět vrátil. V té době jsem potkal kamaráda a spolupracovníka z bývalé firmy, kde má poradenská kariéra začala, a ten mě navnadil zkusit to ve společnosti AXA, kde v týmu bylo dokonce pár dalších mých kolegů. Hned ze startu jsme si s Markem sedli na pracovní i osobní úrovni. Jako manažer a hlavně lídr mě kariérně posunul o velký kus dál. Především k bodu, že jsme byli schopni spolu s dalšími 5 kamarády založit svou vlastní společnost po 3 letech v interní síti AXA. 4poradci nejenom mým klientům, ale nám samotným nabízí svobodu a pokrytí zajímavých možností z celého finančního trhu. Scházet se na jednom místě s kamarády, kde po letech vznikl společný projekt, je pocit k nezaplacení.

 Ing. Filip Halamíček, EFA

Od dětství hraji fotbal a dokonce jsem měl slušně našlápnutou kariéru, nicméně v dorosteneckém věku mi došlo, že ze mě druhý Petr Čech nebude. Snažil jsem se najít brigádu ke studiu na gymnáziu a díky své přítelkyni jsem se seznámil s jejím bratrem Markem, který mě vzal mezi kluky do společnosti AXA. V této společnosti jsem ke škole dělal administrativní práci a především výbornou pákovou kávu, aby klukům šla práce od ruky. Tehdy jsem si ještě myslel, že půjdu po střední škole minimálně na práva, nicméně se mi práce finančního poradce velmi zalíbila a chtěl jsem se vydat stejnou cestou jako Marek s Tomášem.

Vášeň kterou jsem cítil k fotbalu jsem ve finančním poradenství opět nalezl a práce mě neskutečně chytla. Finančním poradcem jsem tedy od roku 2019 a základem dobrého finančního poradce jsou za mě znalosti, které člověk nemůže dostat jinak, než studiem. Proto dálkově studuji ekonomickou fakultu na VŠB a také jsem nedávno složil zkoušku European Financial Advisor. Budu velmi rád, když se mi ozvete a navážeme spolupráci!

 Bc. Petr Vrzal

Jsem finanční poradce a mým cílem je nasměrovat své klienty na cestu, po které mířím i já sám. Ideální scénář vypadá tak, že mí klienti budou stárnout společně se mnou a společně se dostaneme na konec této cesty, což představuje stav finanční nezávislosti. Ve svém volném čase jsem vášnivý sportovec, který neustoupí před žádnou výzvou. Od svých 7 let hraju fotbal, také se věnuji fitness a rád si s Vámi zahraji golf.

 Ing. Denis Gregus

Finance mě začaly zajímat v 15 letech, kdy jsem nastoupil na Obchodní akademii v Ostravě. Díky hodinám ekonomiky a ekonomie jsem začal ve volném čase přicházet na kloub finančním instrumentům jako jsou akcie, dluhopisy, zlato a krytpoměny. V té době jsem začal experimentovat s akciemi a kryptoměnami, hlavně s bitcoinem. Zažil jsem světlé chvilky, ale z důvodu neznalosti převažovaly spíše ty temné. Tyto zkušenosti jsou mi dnes velkým přínosem při komunikaci s klienty. Kombinace volby střední školy a experimentů s finančnímu instrumenty přispěla k tomu, že právě investiční problematika je dnes mou vášní. Každý investiční poradce má na tuto problematiku odlišný názor, u nás jsme se shodli, že nejdůležitější aspekt v portfoliích klientů je bezpečnost investovaných prostředků. Momentálně dále pokračuji se studiem ekonomického oboru na VŠB-TU v Ostravě. Připravuji se na absolvování certifikační zkoušky European Financial Advisor.

 Ondřej Růžička, DiS.

Psal se rok 2018, kdy jsem se prvně začal zajímat o svět financí, jak nám vlastně prakticky funguje. Do té doby jsem měl pouze teoretické znalosti ze střední a vyšší odborné školy, kde mě tato tématika velmi bavila. Nadchla mě možnost nestereotypní práce, posunu, rozvoje a vzdělání v daných oblastech finančního trhu. Nic z těchto parametrů mi nebylo doposud na brigádách u zaměstnavatelů umožněno a cítil jsem, že je potřeba se do něčeho v životě už více opřít.

Po 4 letech ve strukturální firmě mě však přestala naplňovat filozofie firmy, kde není práce s klienty na prvním místě. A právě této práce jsem chtěl věnovat více času, proto jsem se začátkem roku 2023 rozhodnul pro změnu. S Markem jsme si plácli a vstoupil jsem tak do řad společnosti 4poradci. Vědomosti prohlubujeme hlavně proto, abychom klientům umožnili službu v maximálním rozsahu a kvalitě. Ve firmě je tedy klient na prvním místě a stává se tak hlavním objektem našeho zájmu.

 Bc. Petra Kučerová, DiS

Již od mých 15 let mě ekonomika provází životem, ať už to bylo studium Ekonomického lycea na střední škole, Ekonomiky a managementu na Vyšší odborné škole, či oboru Podnikání na Panevropské univerzitě v Ostravě. Vnímala jsem, jako důležité mít při studiu i praxi a proto jsem se v roce 2016 rozhodla podnikat, jako finanční poradkyně. Má cesta vedla skrz velkou MLM firmu, kde jsem po pár letech zjistila, že mě systém strukturální firmy nenaplňuje a má cesta vede čistě ke klientské práci. Se společností 4poradci jsem se setkala v okruhu mých známých, kteří mi na tuto firmu dávali především kladné reference, zalíbil se mi jejich marketing, podcasty a směr, kterým klientskou práci vedou.

Ráda se pohybuji mezi lidmi a pracuji s nimi, proto budu ráda, když navážeme spolupráci a probereme Vaše požadavky a potřeby například u šálku dobré kávy.

Partneři

4poradci s.r.o.

Chalupníkova 1257/51

Zábřeh, 700 30 Ostrava

IČO: 14061431

Jednatel společnost: Marek Kubis

Datová schránka: tkkypmb

Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

Máme svůj podcast na Spotify!

© 4poradci.cz 2022 | Vytvořil Matyáš Smolka