JAK PRACUJEME?

1

Profesionálně

Myslíme si, že odborné hledisko je důležitější než obchodní dovednosti. Proto u nás nenajdete poradce, který by neměl veškeré sektorové certifikace, které požaduje Česká národní banka a také nikoho, kdo by se této činnosti nevěnoval na full time. Žádné víkendové pojišťováky u nás nehledejte. Všichni naši poradci mají buď úspěšně absolvovanou zkoušku EFA (efpa.cz/poradci) nebo právě podstupují přípravný kurz na tuto zkoušku.

2

s Péčí

Díky našemu obchodnímu modelu, dnes můžeme s klidným srdcem tvrdit, že u jednacího stolu, sedíme na straně klienta.

3

Proklientským přístupem

U nás se klienti nemusí bát, že bychom je nechali napospas administrativnímu peklu, spojenému s finančními institucemi a pojistnými událostmi. Jsme klientům partnery nejen při podpisu smlouvy, ale hlavně v průběhu jejího trvání.

4

a Plánem

Pokud neplánujete, plánujete selhat. Spolupráce s našimi klienty zahrnuje několik etap. První z nich je analýza, nezávazná úvodní schůzka, na které si klienti stanoví finanční cíle, kterých chtějí dosáhnout a jejich důležitost. Následná schůzka zahrnuje prezentaci krizového a akčního plánu - Jak daných cílů dosáhnout. Nejdůležitějším bodem naší práce s klienty je ovšem následná servisní péče. Na základě dohody s klientem realizujeme pravidelné servisní schůzky. Věříme, že dlouhodobá systematická spolupráce zaměřená na plnění cílů klienta je klíčem k úspěchu.

Máte zájem o SPOLUPRÁCI?

Partneři

4poradci s.r.o.

Chalupníkova 1257/51

Zábřeh, 700 30 Ostrava

IČO: 14061431

Jednatel společnost: Marek Kubis

Datová schránka: tkkypmb

Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

Máme svůj podcast na Spotify!

© 4poradci.cz 2022 | Vytvořil Matyáš Smolka